sztuka

Darmowe Sztuki I Craft Pomysły Dla Dzieci

Te bezpłatne sztuki i rzemiosło dla pomysłów dla dzieci są łatwe do zrobienia i to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze podczas tworzenia wyjątkowych materiałów szkolnych z dziećmi. Właśnie wróciłem do szkoły! Jeśli szukasz pomysłów, przeczytaj i pokażę kilka prostych pomysłów na rzemiosło dla dzieci. Wszystkie one trwają 30 minut lub mniej.

Pomysły artystyczne i artystyczne dla dzieci # 1 Tablica ogłoszeń: Utrzymuj rzeczy za pomocą tej poręcznej tablicy ogłoszeń. Dlaczego wydać 40 dolarów na zakup gotowej płyty biuletynu, jeśli można ją łatwo utworzyć za mniej niż 10 dolarów? Możesz dostosować tablicę informacyjną do każdego dzieciaka – wybrać ulubione kolory do dekoracji tablicy ogłoszeń. Ten projekt powinien trwać około 20-30 minut.

Sztuka i rzemiosło Pomysły dla dzieci # 2 Papierowa torba na brązowe torby: Dodać specjalne lunche dla dzieci, pakując je w niestandardowe, brązowe papierowe torby na lunch. Weź zwykłą torbę i udekoruj ją etykietami i naklejkami. Lub uderzaj ciekawymi kształtami na torebki bezpośrednio przy użyciu dziurkaczy. To z pewnością da dziecku coś do uśmiechu. Ten projekt potrwa około 10 minut.

Pomysły artystyczne i artystyczne dla dzieci # 3 Notebooki dostosowane do indywidualnych potrzeb: To, kto nie chciałby, aby na notebookach były pisane scribble? Istnieje wiele sposobów na dostosowanie notebooka – można go zakryć w papierze notatniku, zdjęcia, naklejki lub nawet tkaniny. Piękny notebook z pewnością zainspiruje twoje dziecko do pisania częściej. Ten projekt zajmie około 15-20 minut.

Mam nadzieję, że te darmowe dzieła sztuki i pomysły rzemiosła dla dzieci dały Ci inspirację do craftowania dzieci ze szkoły. Więcej informacji na temat powrotu do rzemiosła szkolnego lub innych pomysłów na dzieła dla dzieci można znaleźć na stronie Kid Craft Project.